VUKOVAR Savjesni motociklist (69) usporavao pred “zebrom” pa završio u bolnici

NAPOMENA: Fotografija je ilustrativnog karaktera i ne odnosi se na događaj opisan u tekstu.

Na području Policijske uprave vukovarsko-srijemske tijekom jučerašnjeg dana evidentirane su tri prometne nesreće, od kojih su dvije završile s ozlijeđenim osobama.

Teža od dvije nesreće dogodila se oko 11.15 sati u Vukovaru, kada je 19-godišnja vozačica osobnog automobila vukovarskih registarskih oznaka sustigla motocikl kojim je upravljao 69-godišnjak. Motociklist je u tom trenutku usporavao ispred obilježenog pješačkog prijelaza, a nakon udara pao je na kolnik. U nesreći je 69-godišnji vozač motocikla zadobio lake tjelesne ozljede.

Ranije istoga jutra, oko 6.20 sati, u Vukovaru je ozlijeđena i 20-godišnja vozačica osobnog automobila. Do nesreće je došlo u raskrižju kada je 19-godišnji vozač tijekom pretjecanja s lijeve strane udario u njezin automobil dok je skretala ulijevo.

U bočnom sudaru 20-godišnjakinja je također zadobila lake tjelesne ozljede.

Policija je jučer zabilježila i jednu prometnu nesreću s materijalnom štetom, koja se dogodila u Andrijaševcima.