Vinkovački biciklisti dobri na Kupu Srbije u Šidu. Dapače, odlični!

📸 BK Sokol Vinkovci

Članovi BK Sokol Vinkovci ponovno su ostvarili zapažen rezultat na međunarodnoj sceni. Na utrci Kupa Srbije održanoj u Šidu, natjecatelji iz Vinkovaca osvojili su ukupno sedam medalja pod vodstvom trenerice Antonije Nol te trenera Mate Džalte i Tomislava Zadre.

Do zlatnih odličja stigle su juniorka Iva Iličić, koja je do pobjede došla solo-bijegom, mlađa kadetkinja Karla Ćutuk, nakon odličnog sprinta, te najmlađa natjecateljica Ines Garaj u kategoriji do 11 godina.

Srebrne medalje osvojili su Tea Nol u kategoriji U-15, Helena Gajbud među početnicama U-13 te veteran D Nenad Živković. Brončanim odličjem okitila se, pak, Marta Ivakić u kategoriji U-13.

Vrlo blizu postolja bili su i Toma Vukoja te Dina Leutar, koji su utrku završili na četvrtom mjestu, dok je Ena Ćutuk bila peta. Plasmane od šestog do desetog mjesta ostvarili su Mihael Gajbud, Josip Kordić i Mata Dubravac.

Iz vinkovačkog tabora ističu kako je učinak mogao biti i još bolji da zbog bolesti nastup nisu propustili Korina Bonić i Marko Vukoja. No, dobro je i ovako. Dapače, odlično!