
Miroslav Bojko potvrdio je kako će uskoro završiti svoju ulogu Cibalijinog sportskog direktora, a nakon razgovora s novim predsjednikom Mladenom Crnaićem.
Kako je istaknuo, odlazak je dogovoren nakon isteka ugovora koji traje do 1. srpnja.

– Nakon isteka ugovora koji je bio validan do 1. srpnja klub je izrazio stav da će u sljedeću sezonu krenuti bez sportskog direktora, tako da za tjedan dana završavamo suradnju. Cibaliji želim sve najbolje kao i uvijek. Preostalih tjedan dana sam na raspolaganju novom predsjedniku, ako ustreba bilo što pomoći – rekao je Bojko.
Na pitanje o budućim planovima, kratko je odgovorio:
– Idem na kavu, pa na biro, pa ćemo vidjeti što nosi vrijeme – dodao je uz osmijeh.
Bojko je time potvrdio kraj jednog razdoblja u vinkovačkom klubu, uz poruku kako ostaje na raspolaganju u prijelaznom periodu.
