
Vinkovčanka Marijana Sambol obratila se našoj redakciji sa sljedećim problemom:
– Već četiri mjeseca, nakon olujnog nevremena u studenom prošle godine, u obiteljskoj kući u Zagrebačkom bloku pojavili su nam se problemi s električnim instalacijama. Navečer se smanjuje intenzitet svjetlosti u žaruljama, a „peckanje” na slavinama pri tuširanju nam je postala svakodnevnica. Poduzeli smo sve što je bilo u našoj moći da postojeći kvar otklonimo, kroz kuću su nam prodefilirala četiri električara, no nijedan nije pronašao kvar niti na šalterima, ni na utičnicama, sve je ispravno.
Sljedeći korak bio je…?
– Bili smo potom u HEP-u i prijavili kvar. Njihova ekipa isti je dan izišla na teren te su utvrdili da treba promijeniti dio instalacije od štendera do brojila, odnosno ono što je njihovo vlasništvo. Rekli su da će ponovno doći po žurnom postupku.
Od tada je prošlo dva mjeseca…

– Njih još uvijek nema. Iako smo ih u nekoliko navrata nazivali telefonom, a i osobno smo ih otišli podsjetiti na obećanje i obavezu koju imaju prema nama. No, od HEP-a 0 bodova. Ne znam što bismo trebali više učiniti da ih nekako dovabimo k nama. Mogu samo zamisliti kakvi su u intervencijama koje nisu žurne. Kvaliteta života nam je narušena, djeca nam se od straha od udara kupaju u lavoru ili kod moje mame. Još jednom molim; neka nam netko pomogne. Mi smo u Ulici Hrvatskih kraljeva 103 – zaključuje Marijana Sambol.

One thought on “HEP nas zavlači dva mjeseca, od straha od udara djeca nam se kupaju u lavoru!”
Comments are closed.