INATI SE, SLAVONIJO Smeće caruje gdje znak zabranjuje!

FOTO: Budica.info

U Vinkovcima, odmah nakon kružnog toka prema Županji, kod poznatog “Crvenog mosta”, zatečena je prava gomila smeća. Zanimljivo, sve to nalazi se ispod znaka na kojem lijepo, crno na bijelo, piše: ZABRANJENO ODLAGANJE SMEĆA.

FOTO: Budica.info

U pitanju je, izgleda, opjevani slavonski inat. Kad ne bi bilo znaka, možda ni smeća ne bi bilo. Stoga, besplatni savjet nadležnima; možda bi jednostavno trebalo ukloniti znak.

I pripadajuća poruka onima koji odlažu otpad na javnoj površini; tako se ne vole Vinkovci!