
HNK Cibalia na svojoj Facebook stranici Vinkovci objavio je kako Miroslav Bojko više nije sportski direktor kluba! Bojko je na tu funkciju došao početkom godine te je, kako navode iz kluba, svojim znanjem i iskustvom dao važan doprinos radu stručnog stožera i ostvarenju drugog mjesta na prvenstvenoj ljestvici.
U Cibaliji ističu kako je Bojko kroz svoju karijeru ostavio dubok trag u klubu; najprije kao igrač koji je nosio nebeskoplavi dres, a potom i kao trener u više navrata. Uvijek je, naglašavaju, radio profesionalno i s velikom posvećenošću klubu.
Iz HNK Cibalije zahvalili su mu na dosadašnjem angažmanu te mu poželjeli puno uspjeha u budućem radu, uz poruku kako su mu vrata kluba uvijek otvorena.

