CIBALIA Bojko nakon rastanka: Što dalje? Ništa, idem na kavu pa na biro…

Miroslav Bojko 📸 HNK Cibalia

Miroslav Bojko potvrdio je kako će uskoro završiti svoju ulogu Cibalijinog sportskog direktora, a nakon razgovora s novim predsjednikom Mladenom Crnaićem.

Kako je istaknuo, odlazak je dogovoren nakon isteka ugovora koji traje do 1. srpnja.

Nakon isteka ugovora koji je bio validan do 1. srpnja klub je izrazio stav da će u sljedeću sezonu krenuti bez sportskog direktora, tako da za tjedan dana završavamo suradnju. Cibaliji želim sve najbolje kao i uvijek. Preostalih tjedan dana sam na raspolaganju novom predsjedniku, ako ustreba bilo što pomoći – rekao je Bojko.

Na pitanje o budućim planovima, kratko je odgovorio:

Idem na kavu, pa na biro, pa ćemo vidjeti što nosi vrijeme – dodao je uz osmijeh.

Bojko je time potvrdio kraj jednog razdoblja u vinkovačkom klubu, uz poruku kako ostaje na raspolaganju u prijelaznom periodu.